TOPLULUK ANASAYFASI FİNANSAL DURUM BİZE ULAŞIN
YÖNETİM

Fevzi DURGUN
Etkin Şirketler Topluluğu Topluluk Başkanı
Yönetim Kurulu Başkanı


1981 yılında İ.T.Ü. Makina Fakültesi'ni bitirerek, çeşitli firmalarda Makina Mühendisi olarak çalışan Fevzi Durgun, 1988 yılında ısıtma-soğutma-havalandırma konularında taahhüt işleri yapan ETKİN MÜHENDİSLİK A.Ş.'ni kurmuştur.
30 yılı aşkın süre içerisinde, Etkin Mühendislik A.Ş. ile başladığı iş hayatına, bugün 7 şirketten oluşan “Etkin Şirketler Topluluğu Başkanı” olarak devam etmektedir.

 


   

Mesut R. TANITMIŞ
Etkin Mühendislik A.Ş.
Genel Müdür


1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olup, okul yıllarında çalışmaya başlamış olduğu Etkin Mühendislik A.Ş.’nde Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdüren Tanıtmış, 30 yılı aşkın iş yaşamında yurt içinde ve yurt dışındaki tüm projelerin başarıyla gerçekleştirilmesinde mühendis ve yönetici olarak yer almıştır.

 


   

Gürkan ARSLAN
Etki Gıda Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.
Genel Müdür

1992 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olan Gürkan Arslan, 1999 yılında yine aynı üniversitenin Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Ana Bilim Dalında Eksternal Doktora eğitimini bitirerek PhD ünvanını almıştır. Doktora eğitimi sırasında başladığı Etki Gıda Tic. San. Ltd. Şti.’nin Genel Müdürlüğünü 1995 yılından bu yana yürütmektedir. Topluluk şirketlerimizden Capra Keçi Yetiştiriciliği Hayvancılık Damızlık İşletmeleri Gıda San. Ve tic. Ltd. Şti.’nin Veteriner Hekimi ve yöneticilik görevinin yanısıra Etkin Şirketler Topluluğu’nun İcra Kurulu Üyeliği görevini de sürdürmektedir.


 
selam-tepe

Selam TEPE
Rus Etkin
Genel Müdür

2016 yılında Moskova Hukuk ve Ekonomi Akademisi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Selam Tepe 1998 yılında Detay International Tic. Ltd. Şti.’nde İhracat departmanında başladığı iş hayatına, 2000 yılında Ferman Ltd. Şti. ve Ferman Gmbh’de müdürlük yaparak devam etti. 2008 yılında dahil olduğu Etkin Şirketler Topluluğu’nda 2009 yılından itibaren Rus Etkin firmasının Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

 

 

 

 

2011 © Copyright Etkin Şirketler Topluluğu